Hledat

Okenní folie Infrasol

Okenní fólie od americké firmy INFRASOL jsou vhodné na okna v kancelářích, domech, bytech a všude tam, kde se pohybují lidé. V zásadě existují 4 kategorie fólií používaných k nalepení na okna budov a jiných domů.

Solární Fólie

Solární fólie INFRASOL se používá především k potlačení nárůstu tepelné energie v létě, snížení slunečního oslnění, snížení viditelnosti zvenčí dovnitř místnosti a také snížení úniku sálavého tepla v zimě. 

Nabízíme mnoho různých typů solárních fólií pro maximalizaci solárního tepelného zisku v místnosti. Některé mají vysoký stupeň zrcadlení, jiné téměř žádné ztmavení.

Termální Fólie

Hlavním účelem těchto fólií je v zimním období co nejvíce udržet sálavé teplo mimo místnost. Izolační fólie INFRASOL umí vše jako solární fólie, ale jejich největší výhodou je speciální schopnost zamezit úniku sálavého tepla během zimy. Tyto fólie jsou vhodné zejména pro instalaci na okna budov v oblastech, kde je vytápění místností v zimě drahé.

Izolační fólie INFRASOL umí vše jako solární fólie, ale jejich největší výhodou je speciální schopnost zamezit úniku sálavého tepla během zimy. Tyto fólie jsou vhodné zejména pro instalaci na okna budov v oblastech, kde je vytápění místností v zimě drahé.

Bezpečnostní Fólie

Hlavním účelem těchto fólií je zabránit snadnému násilnému průniku skrze sklo a snížit jeho poškození, které může nastat při náhodném nebo úmyslném rozbití skla. Bezpečnostní fólie INFRASOL je vysoce účinná v prevenci před zloději a snadném vstupu do prostoru přes rozbité sklo při násilných občanských nepokojích. V případě různých živelních pohromách nebo požárech. Naše bezpečnostní fólie dokáže bezpečně přidržet ostré skleněné úlomky na svém povrchu a zabránít tak možnému zranění. Tato bezpečnostní fólie zvyšuje pevnost běžného skla o 300 %! Pokud dojde k náhodnému nebo úmyslnému pokusu o rozbití skla, tyto fólie nejen zadrží ostré skleněné úlomky ve své struktuře, ale také zpomalí rychlost průchodu předmětů v případě úmyslného rozbití.

Privátní Fólie

Hlavním účelem těchto fólií je zabránit průhledu okny, zablokovat průchod 99% škodlivého UV-A záření nebo ztmavit průchod světla. Privátní fólie INFRASOL slouží také jako rychlá a nákladově efektivní náhrada (pískovaného, nebo mléčného skla), má výhodu v tom, že pokud potřebujete zabránit průhlednosti skla a současně přístupu slunečního světla. Speciální fólie promění průhledné sklo na pískované sklo nebo zcela neviditelné sklo. Typ muzejní fólie, která také patří do této kategorie, může zabránit vniknutí destruktivního UV-A záření do místnosti téměř o 100%.